Čím sa odlišujeme od ostatných

Kvalita spočíva v detailoch

Sme presvedčení, že pokiaľ ide o starostlivosť o vášho psa, záleží na každom detaile. Najvyššou prioritou produktov Purina® PRO PLAN® je kvalita zloženia a bezpečnosť. A to bez debaty.

Vedecky overené výhody

Celá naša činnosť má jednoduchý cieľ: skvalitniť život psom a ich majiteľom. Naša receptúra OPTINUTRITION prináša vedecky overené výhody. Všetky zložky a živiny boli starostlivo vybraté tak, aby poskytli psom zmysluplné prínosy na ich zdravie.

Využitie najmodernejšej vedy

Naše oddelenie vedy a výskumu nikdy neprestane objavovať nové a prielomové spôsoby ako pomôcť psom a ich majiteľom. Preto sú naše prelomové objavy uznávané medzinárodnou vedeckou komunitou a sú publikované v recenzovaných časopisoch.

Zachovávame tie najlepšie živiny

Vďaka patentovanej technológii spoločnosti Purina, ktorá kladie dôraz na chuť a výživu, sú produkty PRO PLAN® spracované optimálnym postupom, aby sa živiny čo najlepšie zachovali, a prinášajú to najlepšie zloženie s dlhodobým pozitívnym účinkom na zdravie.

Úžasný svet vášho psa


PODOBNÉ PRODUKTY

PURINA® PRO PLAN® MEDIUM PUPPY OPTIDIGEST pre citlivé trávenie

Kompletné krmivo pre psy určené pre šteňatá stredných plemien s citlivým trávením. Je vhodné aj pre kotné/laktujúce sučky.

PURINA® PRO PLAN® SMALL & MINI ADULT OPTIDIGEST pre citlivé trávenie

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých a miniatúrnych plemien s citlivým trávením.