Naše inovácie

Každý pes má iné požiadavky na výživu. Tie sa menia v závislosti od jeho životných období. Nová škála produktov Purina® PRO PLAN® s receptúrou OPTINUTRITION predstavuje našu najnovšiu inováciu, ktorá zohľadňuje všetky tieto požiadavky. Ide o našu najmodernejšiu a najúčinnejšiu kombináciu živín, ktorú sme vyvinuli pomocou modernej vedy a ktorá sa pod odborným dohľadom pridáva do výživy pre vášho psa.

Celá škála produktov Purina® PRO PLAN® je založená na receptúre OPTINUTRITION, pričom ponúka rôzne produkty so zameraním na rôzne prínosy, aby vyhovela požiadavkám vášho psa. To znamená, že nech sa v jeho svete deje čokoľvek, vždy nájdete riešenie, ktoré bude v súlade s jeho potrebami.

Receptúra OPTINUTRITION prináša vedecky overené výhody, ktoré sa zameriavajú na konkrétne zdravotné potreby počas jednotlivých životných období vášho psa. To znamená, že bez ohľadu na to, čím váš pes práve prechádza, vždy nájdete vhodnú výživu, ktorá bude tomuto obdobiu zodpovedať. A keďže je celá škála produktov rozdelená podľa veľkosti psa a jeho životných období, na produkty Purina® PRO PLAN® sa môžete spoľahnúť po celý jeho život.

OBJAVTE TO SPRÁVNE KRMIVO PRE VÁŠHO MILÁČIKA


PODOBNÉ PRODUKTY

PURINA® PRO PLAN® ALL SIZES ADULT LIGHT / STERILISED OPTIWEIGHT

Kompletné krmivo pre psy s nadváhou alebo sterilizované psy všetkých plemien.