Naše presvedčenie

Šesť princípov, vďaka ktorým sú produkty Purina® Pro Plan® odlišné od ostatných

1. Sme presvedčení o tom, že vy hráte hlavnú úlohu

Sme presvedčení o tom, že najdôležitejší faktor, ktorý prispieva k pohode psa, je starostlivý a oddaný majiteľ. Z toho vyplýva, že najlepší spôsob ako pomôcť vášmu psovi je podeliť sa s vami, jeho majiteľom, o skúsenosti, ktoré máme v oblasti výživy a psov.


2. Sme presvedčení o tom, že hranice sa dajú posúvať ďalej

Nikdy neprestaneme objavovať nové a priekopnícke spôsoby, ktorými budeme môcť pomôcť vám a vášmu psovi. „Celkom dobré“ pre nás neznamená celkom dobré. Preto považujeme európske regulačné normy týkajúce sa krmív pre domáce zvieratá iba za odrazový mostík. Nielenže spĺňame tieto normy, ale ich aj prekračujeme.


3. Sme presvedčení o tom, že svojho psa poznáte lepšie než ktokoľvek iný

Vy svojho psa poznáte najlepšie. To je dôvod, prečo sa pri uskutočňovaní rozsiahlych spotrebiteľských prieskumov obraciame na majiteľov, ako ste vy. Tento druh prieskumu odhalil, že zdravé trávenie je jedným z hlavných zdravotných potrieb u psov, na ktoré sa majitelia snažia nájsť riešenie. A toto nás viedlo k tomu, aby sme vyvinuli receptúru OPTIDIGEST.


4. Sme presvedčení o tom, že je nevyhnutné prinášať užitočné inovácie

Celý náš výskum a vývoj zameriavame na produkty, ktoré poskytujú klinicky overené výhody. Všetky zložky obsiahnuté v našich produktoch majú svoje opodstatnenie, nič nepridávame bezdôvodne, preto napríklad nepoužívame farbivá.


5. Sme presvedčení o tom, že vás budeme môcť podporovať po celý život vášho psa

Keďže aj my sme majiteľmi a milovníkmi psov, poznáme pocit celoživotnej zodpovednosti, ktorý sa dostaví vo chvíli, keď sa stanete majiteľom psa. To je dôvod, prečo sme tu pre vás a vášho psa s produktmi a ďalšou podporou šitou na mieru pre rôzne životné obdobia vášho psa.


6. Sme presvedčení, že výživa je len začiatok

Výživa je len začiatok, pokiaľ ide o to vytvoriť vášmu psovi úžasné životné podmienky. Napríklad, správny výcvik je nevyhnutný, ak chcete svojho psa nosiť so sebou a zdieľať s ním väčšiu časť svojho života. Z tohto dôvodu investujeme do podpory majiteľov psov aj v iných oblastiach než výživa, ako napríklad starostlivosť o šteňa.

Čím sa odlišujeme od ostatných


PODOBNÉ PRODUKTY

PURINA® PRO PLAN® LARGE ADULT ATHLETIC OPTIDERMA pre citlivé trávenie

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých a miniatúrnych plemien s citlivou kožou.

PURINA® PRO PLAN® SMALL & MINI PUPPY OPTIDERMA pre citlivú kožu

Kompletné krmivo pre psy určené pre šteňatá stredných plemien s citlivou kožou. Je vhodné aj pre kotné/laktujúce sučky.