Doprajte svojmu šteniatku úžasný úvod do života

Konečne nadišla tá chvíľa. Prinášate si domov nové šteniatko. Chcete, aby jeho život bol už od začiatku úžasný, a preto vám radi pomôžeme.

Keďže produkty PURINA® PRO PLAN® využívajú vedecké poznatky, poskytujú majiteľom psov optimálnu výživu v rôznych etapách ich vývoja. Je to základ optimálneho zdravia a počiatočný bod v živote vášho šteňaťa.

Produkty PURINA® PRO PLAN® majú výnimočné vedecké dedičstvo. Je to najmä z toho dôvodu, že sme súčasťou spoločnosti PURINA®, ktorá je už 85 rokov lídrom v oblasti výživy pre psov. Tím spoločnosti Purina® v súčasnosti pozostáva z odborníkov na výživu, veterinárov a zvieracích psychológov, ktorí sa podieľajú na mnohých prelomových objavoch v oblasti psieho zdravia a výživy. Chceli by sme Vám pomôcť porozumieť tomu, ako správne kŕmiť vaše šteňa a ako posilniť jeho zdravie prostredníctvom výživy.

Sme presvedčení o tom, že najdôležitejší faktor, ktorý prispieva k dobrému zdravotnému stavu psa a jeho pohode, je starostlivý a oddaný majiteľ. Najlepší spôsob, akým môžeme pomôcť psom, je podeliť sa s vami o naše skúsenosti. Keďže aj my sme majiteľmi psov, poznáme pocit celoživotnej zodpovednosti, ktorý sa dostaví vo chvíli, keď sa stanete majiteľom psa. Preto vám obom chceme prinášať produkty a podporu, ktoré sú šité na mieru každému obdobiu života vášho psa.

Zoznámte vaše šteniatko so svetom


PODOBNÉ PRODUKTY

PURINA® PRO PLAN® ALL SIZES ADULT PERFORMANCE OPTIPOWER

Kompletné krmivo pre aktívnych dospelých psov všetkých plemien. Je vhodné aj pre kotné/laktujúce sučky

PURINA® PRO PLAN® SMALL & MINI PUPPY OPTISTART®

Kompletné krmivo pre psy určené pre šteňatá malých a miniatúrnych plemien. Je vhodné aj pre kotné/laktujúce sučky.